Menu
Menu

Aktywność lokalna

02.08 2016

Wsparcie finansowe projektu dla dzieci i młodzieży na osiedlu Witosa w Tczewie

Stowarzyszenie Górki, radny Kazimierz Mokwa oraz Mieszkańcy Osiedla Witosa dziękują za wsparcie finansowe projektu dla dzieci i młodzieży.

06.10 2014

Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie

Modernizacja i doposażenie pomieszczeń szkolnych przyczyniło się do podniesienia jakości pracy placówki szkolno-wychowawczej, jaką jest Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Chwaszczynie.

29.05 2014

Podziękowania – Klinika Złotego Smoka

Adresatem projektu „Klinika Złotego Smoka” są mali pacjenci wymagający stacjonarnego leczenia szpitalnego, w wyniku czego mają bardzo ograniczony kontakt z najbliższymi czy rówieśnikami. Projekt dotyczy cyklicznego organizowania w wybranych placówkach zdrowotnych spektaklu dla dzieci, włączając w to indywidualne spotkania z aktorami. Widowisko artystyczne zostało zorganizowane dla Dzieci przebywających w Szpitalu Dziecięcym POLANKI im. Macieja Płażyńskiego ...

22.03 2014

V Obchody Dni Godności Osób Niepełnosprawnych

Dni Godności Osób Niepełnosprawnych organizowane są corocznie przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie. Jest to najważniejsze święto – dzień dedykowany uczniom tego Ośrodka.

17.04 2013

Przyjaciel Dzieci

Bank prowadzi na szeroką skalę działalność marketingową promującą rachunki dla najmłodszego segmentu Klientów w Banku – juniorów i młodzieży. Przedstawia produkty, które pomagają poruszać się w świecie finansów. Pracownicy Banku uczą systematycznego oszczędzania i zarządzania własnymi pieniędzmi.

11.03 2013

II Forum Rolniczego Powiatu Tczewskiego

04 marca 2013 roku w Miejskim Ośrodku Kultury Pelplinie odbyło się II Forum Rolnicze Powiatu Tczewskiego. W spotkaniu uczestniczyli rolnicy z całego powiatu tczewskiego, przedstawiciele gmin, a także wielu instytucji rolniczych, z którymi na co dzień mają styczność mieszkańcy wsi. Organizatorem forum był starosta powiatu tczewskiego Józef Puczyński.

20.04 2012

Szkoła w Subkowach

Corocznie Zespół Szkół w Subkowach organizuje krajowe wycieczki dla młodych wychowanków. Celem takich wyjazdów jest rozwój intelektualny uczniów, poszerzanie horyzontów wiedzy, rozbudzanie ciekawości świata, poznawanie dorobku kulturalnego i historii naszego regionu i kraju.

kontakt z centralą 58 531 38 25

BANK SPÓŁDZIELCZY W TCZEWIE
ul. Ignacego Paderewskiego 1
Centrala czynna: 8.00 - 16.00