Uwaga: Uważaj na oszustów telefonicznych podszywających się za pracowników banku! Czytaj więcej

Menu
Menu

Aktywność lokalna

Bank Spółdzielczy w Tczewie wspiera działania CKiS już od 4 lat.

Dzięki  pozyskanym środkom finansowym  udało się stworzyć pierwszą, i jak dotąd jedyną, profesjonalną salę baletową w Tczewie. Zamontowaliśmy lustra, drążki baletowe oraz wycyklinowaliśmy podłogę. Dzięki poczynionym pracom liczba uczestników warsztatów baletowych wzrosła do 150. Niebywałym sukcesem było dostanie się uczestnika naszych warsztatów do Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku.

Stworzyliśmy profesjonalną widownię teatralną, dzięki której mieszkańcy Tczewa, Powiatu Tczewskiego i nie tylko mogą cieszyć się komfortowym odbiorem wydarzeń artystycznych organizowanych w CKiS.

Bank Spółdzielczy aktywnie wspiera także  działania na rzecz lokalnej społeczności. Pozyskane środki przeznaczamy  na nagrody na uczestników m.in.  Turnieju Talentów Teatralnych, Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i Tczewskiego Konkursu Recytatorskiego.

W tym roku, dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Pani Prezes, udało się przekazać  finalistom Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa, nagrody finansowe, co niewątpliwie podniosło rangę tego wydarzenia.

Poniżej galeria zdjęć z CKIS:

ottt5_03-04 ottt1_03-04-2016 ottt2_03-04-2016sala-baletowa4widownia1ottt4_03-04

 

 

kontakt z centralą 58 531 38 25

BANK SPÓŁDZIELCZY W TCZEWIE
ul. Ignacego Paderewskiego 1
Centrala czynna: 8.00 - 16.00